dopisz się do newslettera:

A A A

Chemia budowlana


SZPACHLA DO TYNKU I DREWNA

Gotowa biała masa szpachlowa przeznaczona do wyrównywania niewielkich ubytków i nierówności tynków mineralnych i wszystkich powierzchni materiałów budowlanych: podłoży ceglanych, drewnianych, betonowych, kartonowo-gipsowych, itp. Wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Nie stosować do podłoży metalowych i z tworzyw sztucznych.

ep eowug ewug ew

KLEJ DO KORKA

Gotowy do użycia bezrozpuszczalnikowy klej dyspersyjny do ręcznego przyklejania wewnątrz pomieszczeń różnego rodzaju elementów i akcesoriów wykończeniowych wykonanych z korka naturalnego np.: korka technicznego, izolacyjnego, akustycznego, tapet korkowych, okładzin ściennych i podłogowych, listew dekoracyjnych, do takich materiałów budowlanych jak tynk, beton, gips, cegła, itp


ep eowug ewug ew

KLEJ DO PANELI I DREWNA

Jednoskładnikowy, szybkoschnący, klej na bazie żywicy polioctanowo winylowej przeznaczony do klejenia paneli podłogowych i ściennych, drewnianych i laminowanych (na pióro i wpust). Nadaje się do klejenia drewna miękkiego, twardego i materiałów drewnopochodnych. Jest wysokiej jakości klejem o klasie wodoodporności D3. Łatwy w użyciu; nie powoduje przebarwień drewna

ep eowug ewug ew

KLEJ MONTAŻOWY DYSPERSYJNY

Montage Power Fix na bazie dyspersji wodnej o tiksotropowej konsystencji, jest najbardziej popularnym i uniwersalnym klejem montażowym. Zastępuje wkręty, gwoździe i kołki. Znany pod nazwą „płynny gwóźdź”. Charakteryzuje się wysoką przyczepnością początkową (100 kg/m2) „tzw. szybki chwyt”, co pozwala na łatwy montaż - elementy łączone (pod własnym ciężarem) nie zsuwają się z powierzchni pionowej.


ep eowug ewug ew

KLEJ DO STYROPIANU

Przeznaczony do przyklejania styropianowych elementów dekoracyjnych, listew wykończeniowych, kasetonów, rozet, ekranów zagrzejnikowych, a także do montażu elementów poliuretanowych, drewnianych i drewnopochodnych (np. korka) do wszystkich podłoży budowlanych: tynku, betonu, płyt kartonowo gipsowych itp. Stosować wewnątrz pomieszczeń. Wydajność około 20 mb profili wykończeniowych. Biały, elastyczny, wodoodporny, malowalny.

ep eowug ewug ew

KLEJ MONTAŻOWY NEOPRENOWY

Rozpuszczalnikowy, gęsty klej polichloroprenowy (tzw.”kontaktowy” lub „butapren”) w nowej, estetycznej plastikowej tubie z aplikatorem, ułatwiającej dozowanie. Jest przeznaczony do montażu wszystkich materiałów budowlanych, niezastąpiony zwłaszcza w montażu materiałów nie chłonących wody np. szkło, blacha, ceramika


ep eowug ewug ew

USZCZELNIACZ KAUCZUKOWY

Elastyczna, wodoodporna masa uszczelniająca na bazie syntetycznego kauczuku. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do wszystkich materiałów budowlanych zarówno gładkich jak i porowatych, a także mokrych np. powierzchni bitumicznych, betonowych i kamiennych, różnych metali, drewna, szkła i tworzyw sztucznych.

ep eowug ewug ew

KLEJ BITUMICZNY

Bitumic Fix jest elastyczną masą bitumiczną o doskonałej przyczepności do powierzchni budowlanych (beton, tynk, drewno, metal) przeznaczoną do wszelkich uszczelnień zewnętrznych, zwłaszcza przy wszelkich pracach dekarskich.


ep eowug ewug ew

KLEJ DO LUSTER

Jednoskładnikowy klej na bazie kauczuku SBR, przeznaczony do mocowania luster do podłoży mineralnych (beton, cegła, gips, itp.), metalu, drewna, szkła, powierzchni emaliowanych i glazury. Nie zawiera agresywnych rozpuszczalników. Po całkowitym związaniu tworzy silne i elastyczne połączenie odporne na drgania, wilgoć i zmiany temperatury w zakresie od -15°C do +60°C. Zużycie kleju ok. 400g/m2 powierzchni lustra.

ep eowug ewug ew

KLEJ TERMICZNY 1200°C

Doskonały klej do wszystkich materiałów pracujących w bardzo wysokich temperaturach, przekraczających 1000°C. Odporny na spaliny, rozcieńczone kwasy, wodę, chemikalia, jak również na niską temperaturę. Przeznaczony do napraw układów wydechowych w pojazdach mechanicznych.

 

Nasze oddziały + przejdź do mapy