dopisz się do newslettera:

A A A

Środki higieny osobistej


 

Krem ochronny do rąk

Krem ochronny do rąk CARAMBA służy do zabezpieczenia rąk przed zabrudzeniami przed pracą.


Zalety
Krem ochronny do rąk CARAMBA chroni ręce podczas kontaktui pracy z rozpuszczalnikami, olejami, tłuszczami itp.Zapobiega podrażnieniom skóry i wnikaniu zanieczyszczeń wpory.Nie zawiera silikonu i jest sprawdzony dermatologicznie.

             300 ml         art.nr 698011

 

Krem do pielęgnacji rąk

Krem do pielęgnacji rąk CARAMBA służy do pielęgnacji rąk inawilżania skóry po pracy, może być jednak stosowany w międzyczasie.

 
Zalety
Krem do pielęgnacji rąk CARAMBA pielęgnuje i regeneruje ręce.Jest również przeznaczony do innych partii ciała, np. twarzy, ramion,nóg itp.Wspomaga tworzenie się naturalnej warstwy ochronnej skóry.Nawilża, regeneruje i chroni skórę przed wysuszaniem i pękaniem.Został przetestowany dermatologicznie i otrzymał ocenę „bardzodobrą”.Nie zawiera silikonu.

             300 ml         art.nr 698010    


Środek czyszczący do rąk

Środek do czyszczenia rąk CARAMBA jest wysokoskoncentrowanym środkiem czyszczącym zawierającymdodatkowo cząsteczki ścierne.

 
Zalety
Usuwa dokładnie silne zanieczyszczenia, tłuszcz, olej, farbę, smołę, żywicę, pozostałości gumy itp. Dzięki zawartości łagodnych, ściernych cząsteczek, znakomicie zmywa brud na głębokość porów. Nie zawiera silikonu i jest sprawdzony dermatologicznie. Zawiera składniki przyjazne dla skóry i ponieważ jej nie wysusza, nadaje się do wielokrotnego stosowania.

             300 ml         art.nr 6980300
                   3 l         art.nr 698033
                 10 l         art.nr 6980310
Wieszak + dozownik do wiaderka 3 l      
art.nr 698011

Pasta do mycia rąk

Czyszcząca pasta do rąk CARAMBA jest wysoko skoncentrowanym środkiem do czyszczenia rąk nie zawierającym piasku, lecz środkiem ściernym jest mączka drewna.

 
Zalety
Czyszcząca pasta do rąk jest środkiem, który chroniąc ręce, jednocześnie w efektywny sposób usuwa olej, tłuszcz, materiały bitumiczne, tusz i inne trudne do usunięcia zabrudzenia, które mogą występować w przemyśle i rzemiośle. Usuwa nawet głęboko znajdujące się zabrudzenia. Zawiera składniki przyjazne dla skóry i ponieważ jej nie wysusza, nadaje się do wielokrotnego stosowania. Zawiera mączkę z drewna jako biologicznie odnawialny środek ścierny. Nie zawiera piasku jak również środków
alkalicznych i rozpuszczalników.

             500 ml         art.nr 6980500
                 10 l         art.nr 6980510

 

Nasze oddziały + przejdź do mapy