dopisz się do newslettera:

A A A

Historia


EURO-MET Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym od 1991 roku na rynku polskim i zagranicznym. Podstawowym celem naszej działalności jest organizowanie dostaw elementów złącznych dostosowanych do programu produkcyjnego zakładów przemysłowych, przemysłu motoryzacyjnego, solarnego, meblowego, rolniczego, petrochemicznego, energetyki, budownictwa, hutnictwa oraz górnictwa.

 

Nasi odbiorcy wysoko oceniają jakość, nowoczesność, trwałość,
korzystne warunki współpracy oraz szybkie terminy realizacji

 

Nasz program obejmuje śruby, nakrętki, wkręty i podkładki wg norm PN, EN, ISO, DIN, BS, ANSI ze świadectwami jakości i certyfikatami oraz według powierzonej dokumentacji i uzgodnień z klientami, spełniające wymagania jakościowe. Elementy złączne dostarczamy z własnych magazynów, od polskich producentów oraz partnerów handlowych za granicą.

 

Podczas kilkuletniej pracy na rynku budowlanym możemy poszczycić się faktem, iż praktycznie żadna inwestycja nie obyła się bez naszego sporego udziału, a na współpracę z nami zdecydowało się setki klientów, w tym najbardziej renomowane firmy z branży budowlanej.

 

Jesteśmy również w stanie podjąć się zadania generalnego dostawcy w celu bez zakłóceniowych dostaw do zakładów przemysłowych oraz na place budów.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

 

Przy większych zamówieniach negocjujemy ceny i warunki współpracy
Oferujemy atrakcyjne warunki i terminy płatności
Zapewniamy fachową obsługę techniczną
Dostarczamy towar do klienta

Nasze oddziały + przejdź do mapy