dopisz się do newslettera:

A A A

Kleje cyjanoakrylowe


ep eowug ewug ew

KLEJ SEKUNDOWY

Najnowocześniejszy, jednoskładnikowy, bezbarwny, płynny klej na bazie cyjanoakrylanu etylu, o najwyższych parametrach kleju technicznego, sieciującego pod wpływem wilgoci.
Nieprawdopodobnie szybki czas klejenia (od 1 do kilkunastu sekund w    zależności od materiału) Bardzo łatwe klejenie (nie sklejający się dozownik kropelkowy     wielokrotnego użycia).

ep eowug ewug ew

KLEJ SEKUNDOWY Z PĘDZELKIEM

Super Second Glue to nowej generacji, błyskawicznie łączący klej na bazie cyjanoakrylanu etylu o najwyższych parametrach kleju technicznego. Opakowanie z pędzelkiem jest rewelacyjnym rozwiązaniem w pełni wykorzystującym ogromne możliwości kleju cyjanoakrylowego. Szczególnie jest przydatny przy klejeniu dużych powierzchni


ep eowug ewug ew

KLEJ SEKUNDOWY ŻEL

Jednoskładnikowy, bezbarwny klej na bazie cyjanoakrylu etylu. Konsystencja tiksotropowa umożliwia łączenie elementów do płaszczyzn pionowych-zarówno powierzchni gładkich jak i porowatych

ep eowug ewug ew

KLEJ DO SZKŁA

Klej do szkła i lusterka wstecznego jest najnowszym osiągnięciem inżynierii chemicznej, przeznaczonym do uniwersalnego, błyskawicznego łączenia prawie wszystkich materiałów.


ep eowug ewug ew

KLEJ SEKUNDOWY 4406

Techniczny klej przemysłowy na bazie cyjanokarylanu etylu charakteryzujący się krótkim czasem wiązania i najwyższymi parametrami wytrzymałościowymi. Utwardzenie kleju następuje pod wpływem wilgoci zaabsorbowanej z powietrza na powierzchniach klejonych.

ep eowug ewug ew

KLEJ SEKUNDOWY 4410

Cyjanoakrylowy techniczny klej przemysłowy o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, krótkim czasie sieciowania i wysokiej elastyczności utworzonej spoiny. Utwardzanie kleju następuje pod wpływem wilgoci zaabsorbowanej z powietrza na powierzchni klejonej. Idealny do klejenia uszczelek, o-ringów i innych elementów z tworzyw elastycznych.


ep eowug ewug ew

KLEJ SEKUNDOWY SUPER GEL

Najnowszej generacji osiągnięcie inżynierii chemicznej w dziedzinie błyskawicznego łączenia wszystkich materiałów: szkła, ceramiki, metali, kamienia, drewna, tworzyw sztucznych (zz wyjątkiem PP,PE, PTFE). Bezzapachowy, krystalicznie przeźroczysty klej na bazie zmodyfikowanego cyjanoakrylu etylu. Konsystencja żelu (tiksotropowa) umożliwia łączenie elementów do płaszczyzn pionowych-zarówno do powierzchni porowatych jak i gładkich, elastycznych i twardych

 

Nasze oddziały + przejdź do mapy