dopisz się do newslettera:

A A A

Kleje silikonowe


ep eowug ewug ew

SILIKON UNIWERSALNY

Uniwersalny, jednoskładnikowy klej silikonowy, tzw płynna uszczelka. Po zsieciowaniu tworzy gumę, która pozostaje elastyczna przez cały okres użytkowania w zmiennych warunkach atmosferycznych, nie kruszy się, nie pęka, jest odporna na wodę i promienie UV.Tworzy gładką i błyszczącą powierzchnię, odporną na osiadanie kurzu i brudu. 100% silikon jest doskonałym klejem montażowym do każdego rodzaju powierzchni np. glazury, tynku,betonu,płyt paździerzowych, regipsu.

ep eowug ewug ew

SILIKON SANITARNY

Uniwersalny, jednoskładnikowy uszczelniacz z dodatkiem środków bakteriobójczych na bazie polisiloksanów. Stosowany w pomieszczeniach sanitarnych o dużej wilgotności. Tworzy elastyczne uszczelnienie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni UV, wodę, wilgoć oraz środki czyszczące i dezynfekujące. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do powierzchni gładkich, polerowanych i malowanych.


ep eowug ewug ew

SILIKON WYSOKOTEMP.

Wysokiej jakości jednoskładnikowy wysokotemperaturowy klej silikonowy, tzw. płynna uszczelka. Tworzy gumę, która pozostaje elastyczna przez cały okres użytkowania w temperaturze od -60°C do +300°C, krótkotrwale do +360°C. Doskonale łączy powierzchnie gładkie we wszystkich metalach, ich stopach i odlewach, a także szkło, ceramikę, tworzywa sztuczne, drewno, wyroby mineralne, marmur, kamień, beton, itp.

ep eowug ewug ew

KLEJ DO LUSTER

Specjalistyczny klej do luster, jednoskładnikowy, najwyższej jakości neutralny silikon. Dostępny w kolorze bezbarwnym lub białym, trwale elastyczny. Łączy wszystkie materiały, szczególnie o powierzchniach gładkich np. szkło, glazurę, blachę. Podczas sieciowania pod wpływem wilgoci, nie wydziela kwasów ani szkodliwych związków chemicznych powodujących korozję. Dlatego ma zastosowanie tam, gdzie silikon octanowy nie może być stosowany ze względu na jego agresywne (kwasowe) działanie na powierzchnię.

 

Nasze oddziały + przejdź do mapy