dopisz się do newslettera:

A A A

Preparaty chemiczne


ep eowug ewug ew

ODKAMIENIACZ

 

Błyskawiczny i bezpieczny preparat do usuwania osadów, kamienia kotłowego z urządzeń gospodarstwa domowego: czajników, żelazek, nawilżaczy, itp.

ep eowug ewug ew

USZCZELNIACZ CHŁODNIC

 

Nowoczesny, bardzo skuteczny uszczelniacz zawierający cząsteczki proszku czystego srebra oraz specjalne środki wypełniające i uszczelniające. Przeznaczony jest do bardzo szybkiego usuwania wycieków w chłodniach, nagrzewnicach, blokach i głowicach silników, a także w elastycznych połączeniach układów samochodowych.


ep eowug ewug ew

PREPARAT DO MOSIĄDZU

 

Preparat do Metali Kolorowych to bardzo skuteczny, płynny środek do czyszczenia, polerowania i zabezpieczania wyrobów z metali kolorowych przed śniedzeniem. Nadaje powierzchniom czyszczonym idealny i długotrwały połysk.

ep eowug ewug ew

BALSAM DO PLASTIKÓW

 

Nowoczesny środek do konserwacji wyrobów z tworzyw sztucznych. Plastic Balsam to kompozyt wosku pszczelego, silikonu, lanoliny, teflonu, środków antystatycznych i czyszczących oraz naturalnych olejków zapachowych. Przeznaczony głównie do renowacji i konserwacji samochodowych desek rozdzielczych wykonanych z różnych tworzyw sztucznych, zarówno powierzchni gładkich jak i porowatych.


ep eowug ewug ew

BALSAM DO SKÓRY

 

Nowoczesny środek do konserwacji i pielęgnacji wyrobów skórzanych, a także innych elastycznych tworzyw sztucznych-skóropodobnych. Zabezpiecza skórę przed starzeniem, wydobywając naturalne piękno i wyrazistość struktury oraz intensywność barwy. Leather Balsam to wysokiej jakość kompozyt wosku pszczelego, silikonu, lanoliny, a także odpowiednio dobranych środków antystatycznych i naturalnych olejków eterycznych

ep eowug ewug ew

ANTY TABAK

 

Ekologiczny, łatwy w użyciu neutralizator zapachów, to unikalny produkt w granulkach. Pozyskany z naturalnych olejków eterycznych, które w zetknięciu z nieprzyjemnym zapachem wchłaniają go i neutralizują


ep eowug ewug ew

SZTYFT DO ŻELAZEK

 

Rewelacyjny środek przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia żelazek, zabrudzonych w wyniku termicznego przypalenia prasowanych tkanin różnego rodzaju, zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Nie powoduje korozji stopy żelazka.

ep eowug ewug ew

PASTA DO EMALII & STALI

 

Ekologiczna, bezkwasowa, bezpieczna, a zarazem bardzo skuteczna past do usuwania śniedzi, osadów, nagarów, przebarwień i uporczywych plam z wyrobów ze stali szlachetnej (nierdzewnej i kwasoodpornej), powierzchni emaliowanych, poligranowych, chromowanych i niklowanych, a także szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych, aluminium i metali kolorowych.


ep eowug ewug ew

PREPARAT DO SZYB KOMINKA

 

Najnowsze osiągnięcie inżynierii chemicznej, w szybkim usuwaniu termicznych zabrudzeń. Specjalistyczny preparat do czyszczenia szyb kominkowych, kuchennych płyt ceramicznych, pochłaniaczy, piekarników i grillów. Preparat o konsystencji pasty jest bardzo łatwy w użyciu, a co najważniejsze, niezwykle skuteczny. Złatwością usuwa nawet te zapieczenia, z którymi nie radzą sobie inne środki.

ep eowug ewug ew

ODKAMIENIACZ (tabletki)

 

Ekologiczny i bezpieczny preparat do usuwania osadów, kamienia kotłowego z urządzeń gospodarstwa domowego: czajników, ekspresów, żelazek, nawilżaczy, itp. Doskonały do zmywarek. Likwiduje plamy osadu kamienia z naczyń szklanych.

 

Nasze oddziały + przejdź do mapy